Організація освітнього процесу під час карантину

   Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОНУ від 11.03.2020, на виконання розпорядження Харківського міського голови від 11.03.2020 № 50 «Щодо організації виконання на території міста Харкова постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» заборонено відвідування Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю.

 

   Однією із головних задач ХРЛІСП під час карантину – організація освітнього процесу дистанційно із можливістю зворотного зв’язку зі здобувачами освіти.

 

   Для вирішення цієї проблеми вчителі використовують можливості Інтернету:

1. Хмарні технології, а саме Google Диск для розміщення завдань.

2. Youtube для відеоуроків.

3. Мобільні месенджери для організації зворотного зв’язку: Viber.

4. Працюють з використанням сервісів “На урок”, “Освіта.ua”.

   Для кожного класу за допомогою класних керівників створено групу в Вайбері, до якої входять всі учні класу та всі вчителі-предметники. Адміністратор групи – класний керівник, який слідкує за роботой учнів та здійснює загальне керівництво.

   У разі виникнення питань щодо організації освітнього процесу під час карантину Ви можете звертатись до методиста навчальної частини Світлани Юріївни за телефоном +380972617460.

 

   Користні матеріали для навчання:

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО ДИСТАНЦІЙНО

Онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів.