Організація освітнього процесу

             Освітній процес у 2023/2024 навчальному році

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, яка несе загрозу життю, здоров’ю та безпеці людей з 01.03. 2022 в Харківському республіканському ліцеї-інтернаті спортивного профілю  навчання проводиться у дистанційному форматі.

Освітній процес у Харківському республіканському ліцеї-інтернаті спортивного профілю у 2023/2024 навчальному році організовано за дистанційною формою навчання через платформи:

  • – Електронні класні журнали на порталі «Нові знання»;
  • – Zoom (додатково Google Meet для уроків іноземної (англійської мови, курсу за вибором «Основи ділового спілкування англійською мовою») – онлайн-уроки, консультації;
  • – Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями;
  • – Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, опитуваннями тощо;
  • – Опитування по телефону;
  • – Платформи “Всеосвіта”, “На урок”, “Всеукраїнська школа онлайн”.

Посилання на електронні версії підручників

 

Дорогі учні!
      Сьогодні в Україні війна! Це той факт, який, на жаль, ми не можемо заперечити, але можемо навчитися повноцінно жити, навчатися навіть у такий складний період.
Під час воєнного стану, який був введений в Україні з 24 лютого 2022 року, розпочалося дистанційне навчання, яке має тепер нові правила.
1. Уважно ознайомся з розкладом занять та продумай, де саме ти будеш навчатися. Найкраще, якщо твоє робоче місце буде подалі від вікна.
2. З’ясуй  разом з батьками, де знаходяться найближчі до твого дому укриття.  Завчасно відвідай ці місця, щоб за потреби легко зорієнтуватися.
3. Під час онлайн-уроку можлива повітряна тривога. Почувши відповідний сигнал, пройди в безпечне місце.
4.  Пам’ятай правило «двох стін», під час повітряної тривоги будь якнайдалі від вікон.
5. Активно користуйся Сlassroom.google: усе, що ви не встигли зробити під час уроку в онлайн вчитель обов’язково завантажить на платформу.
6. Намагайся думати позитивно: використовуй спілкування з вчителем наповну, будь активним і відповідальним, допомагай однокласникам.
7. Не забувай, що знання потрібні завжди! Інтелект, креативність – це не просто складові твого власного успіху, а й щасливого майбутнього нашої держави!