ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

2014_10_09_134924

Інформація про Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю 

у 2019-2020н.р.

 

Рік заснування Заклад засновано Кабінетом Міністрів України, постанова від 16.03.1993р. №190 “Про створення Державного експериментального навчально-спортивного центру України з легкої атлетики в м. Харкові”.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010р. №1082 Державний  експериментальний навчально-спортивний центр України з легкої атлетики в м. Харкові реорганізований у Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю  (наказ по ліцею-інтернату від 30.12.2010 №187).

В.о. директора навчального закладу Вишня Ігор Миколайович, «Заслужений тренер України», «Відмінник освіти України», вчитель зі спорту, спеціаліст другої категорії. На посаді в.о. директора працює з 2013 року. Педагогічний стаж роботи 41 рік.
Контингент учнів (вихованців) У 2019/2020 навчальному році у ліцеї-інтернаті навчається 98 учнів, з них:

учнів 8-9-х класів – 49 чол.,

учнів 10-11 класів – 49 чол.

У ліцеї-інтернаті навчаються учні з м. Харкова – 30 чол., з районів і міст обласного підпорядкування Харківської області – 44 чол. (найбільше зі Зміївського, Ізюмського, Золочівського, Куп’янського, Балаклійського районів), з інших областей України – 24 чол. (Донецька, Вінницька, Сумська, Луганська, Запорізька, Полтавська, Дніпропетровська).

Випускників 9 класу – 26 чол. Випускників 11 класу – 23 чол., з них претендентів на нагородження золотою медаллю – 0.

Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Колектив ліцею-інтернату нараховує 41 педагога, з яких 40 чол. мають вищу педагогічну освіту, 2 чол. – базову вищу освіту. Серед них:

–         вищу кваліфікаційну категорію мають 11 чол.;

–         першу кваліфікаційну категорію – 3 чол.;

–         другу кваліфікаційну категорію – 15 чол.;

–         категорію «спеціаліст» – 12 чол.

1 педагог має педагогічне звання «викладач-методист», 3 педагога – «старший вчитель».

Серед 20 вчителів зі спорту мають звання: «Заслужений тренер України» – 8 осіб, «Майстер спорту», «Майстер спорту міжнародного класу»  – 5 осіб, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – 2 особи.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечені усі учні ліцею-інтернату
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення оптимальних умов для навчання, виховання та тренування учнів-вихованців спортивного ліцею-інтернату на національно-патріотичних засадах».
Гурткова робота Ліцей-інтернат є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю. 100 % учнів охоплено позашкільною роботою.
Матеріально-технічне забезпечення Будівля ліцею-інтернату зведена у 1993 році, розташована за адресою:

Немишлянський район, проспект Московський 246-а, м. Харків 61099.

До послуг учнів 5 навчальних класів, їдальня, бібліотека.

Навчально-тренувальний процес з учнями ліцею-інтернату проводиться на спортивних базах на підставі укладених спільних угод між ХРЛІСП та КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради та  КЗ МКДЮСШ № 7.  Так, для учнів відділення легкої  атлетики навчально-тренувальний процес в осінньо-зимовий період відбувається в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради, у весняно-літній період – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ». Для учнів відділення боксу – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ» та в приміщенні СК «Гонг». Тренування зі стрибків на батуті та греко-римської боротьби – в спеціально обладнаних спортивних залах КЗ МКДЮСШ № 7. Для учнів додаткового контингенту     (п’ятиборство) – на базі легкоатлетичного манежу стадіону КЗ КДЮСШ  «ХТЗ» та басейну «ГАРТ». Бази розташовані поблизу будівлі ліцею-інтернату та забезпечені  необхідним інвентарем та обладнанням, які відповідають нормативним вимогам та задовольняють, як в якісному, так і в кількісному складі навчально-тренувальний процес. Навчально-спортивні заняття проводяться на безорендній основі.

Ліцей-інтернат має учбово-спортивну базу «Лиман», яка розташована у с. Лиман Зміївського району. Земельна ділянка (9,128 га.) надана на праві постійного користування, відповідно до Земельного кодексу України. На сьогодні триває процедура з оформлення технічної документації із землеустрою.

Приміщення, в яких розташований заклад, надані у користування на умовах оренди. Технічно-економічні показники: площа для помешкання – 1224,46 кв.м.; корисна площа – 1513,46 кв.м.; загальна площа – 2005,1 кв.м.; поверхи – 3.

Стан будівлі та приміщень відповідає державним санітарним правилам і нормам, в наявності технічний паспорт будівлі.

Досягнення вихованців Щороку учні закладу беруть участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування. У 2018/2019 навчальному році  в олімпіадах взяли участь 8 учнів ліцею-інтернату, що на 7 учнів більше у порівнянні з минулим роком. Відповідно до протоколів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад серед закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування з історії та біології переможцем став Мішенін Ілля, учень 11 класу, посівши ІІІ місце з обох предметів.

Більшість учнів ліцею-інтернату беруть участь у змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів зі стрибків на батуті, легкої атлетики, греко-римської боротьби та боксу. Багато з них посідають призові місця та входять до десятки найкращих спортсменів України. У 2018/2019 навчальному році на відділенні греко-римської боротьби кращими були: Вишнивецький Михайло – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед кадетів з греко-римської боротьби (Італія), учасник чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів (Болгарія), багаторазовий чемпіон України з греко-римської боротьби серед кадетів; Рябов Артем – 7 місце на Чемпіонаті Європи серед кадетів з греко-римської боротьби (Італія), чемпіон та призер чемпіонатів України з греко-римської боротьби серед кадетів; Денисенко Станіслав –призер XX міжнародного юнацького турніру з греко-римської боротьби пам’яті М. Токаря, (Україна, м. Мукачево), багаторазовий призер України з греко-римської боротьби серед кадетів; Асгарі Аріф –чемпіон та призер України з греко-римської боротьби серед кадетів.

На відділенні легкої атлетики кращими були: Зміївський Богдан – переможець чемпіонату України з легкоатлетичного двоєборства та призер чемпіонату України зі стрибків у висоту; Богданов Антон  – призер чемпіонатів України з естафетного бігу, бігу на дистанціях 200, 400 м.Переможцями та призерами чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів протягом 2018/2019 навчального року ставали: Семашко Валерія (легкоатлетичне двоєборство, 400 м з/б), Артеменко Лідія (штовхання ядра), Волошина Аліна (спис), Світличний Андрій (багатоборство); Теменко Валерія (100 м з/б); Осман Емілія (біг 3000 м), Сікетін Руслан (метання диску), Герман Поліна (біг 100, 200 м), Зенкін Михайло (естафета, 100, 200 м), Маннікова Дар’я (стрибки у висоту).

На відділенні боксу кращими були: Горбатенко Микита – чемпіон України з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи (Румунія) з боксу серед юніорів та юніорок; Фонотова Марія – двократна чемпіонка України з боксу серед дівчат, бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед школярів (Грузія). Учень відділення боксу Должиков Ігор став переможцем чемпіонату України з кікбоксінгу за версією W.P.K.A. серед школярів.

На відділенні стрибків на батуті: Рожко Дмитро – чемпіон України зі стрибків на батуті. Учні відділення стрибків на батуті Косенко Антон, Пилипенко Микола, Гадяцька Владислава, Спасьонова Вероніка, Ткаченко Софія посідали призові місця на чемпіонатах України та входили у вісімку кращих.

Учні додаткового контингенту стали бронзовими чемпіонами України з футзалу (вища ліга) серед дівчат WU-14 та срібними чемпіонами України з футболу (вища ліга) серед дівчат WU-16. Брали участь у товариських зустрічах з юними футболістками з Білорусі.

Вороніна Тетяна разом з командою Харківських п’ятиборців стала бронзовою призеркою чемпіонату України з сучасного п’ятиборства.