ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

2014_10_09_134924

Інформація про Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю 

у 2021-2022 н.р.

Рік заснування Заклад засновано Кабінетом Міністрів України, постанова від 16.03.1993 р. №190 “Про створення Державного експериментального навчально-спортивного центру України з легкої атлетики в м. Харкові”.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010 р. №1082 Державний  експериментальний навчально-спортивний центр України з легкої атлетики в м. Харкові реорганізований у Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю (наказ по ліцею-інтернату від 30.12.2010 №187

Адреса та контактні данні Немишлянський район, проспект Московський 246-а, м. Харків 61099

E-mail:           hrlisp@internatkh.org.ua

Веб – сайт:    http://hrlisp.org.ua

Телефон:       (057) 94-17-50

Факс:             (0572) 94-76-35

Директор навчального закладу З 16 квітня 2021 року виконувачем обов’язків директора навчального закладу працює Толстой Андрій Володимирович, який має вищу педагогічну освіту за спеціальністю Фізичне виховання та спорт; загальний стаж 24 роки.
Контингент учнів (вихованців) У 2021/2022 навчальному році у ліцеї-інтернаті навчається 100 учнів, з них:

учнів 8-9-х класів – 50 чол.,

учнів 10-11 класів – 50 чол.

У ліцеї-інтернаті навчаються учні з м. Харкова – 26 чол., з районів і міст обласного підпорядкування Харківської області –  55 чол. (найбільше зі Зміївського, Ізюмського, Золочівського, Куп’янського, Балаклійського районів), з інших областей України – 19 чол. (Донецька, Сумська, Луганська, Запорізька, Полтавська, Київська, Херсонська, Дніпропетровська).

Випускників 9 класу – 25 чол. Випускників 11 класу – 24 чол., з них претендентів на нагородження золотою медаллю -0.

Мова навчання Українська
Профільне навчання Для учнів 10 – 11-х класів здійснюється профільне навчання за спортивним напрямом, профіль – спорт.
Педагогічний колектив Колектив ліцею-інтернату нараховує  педагога, з яких 48 чол. мають вищу педагогічну освіту, 2 чол. – базову вищу освіту. Серед них:

–         вищу кваліфікаційну категорію мають 10 чол.;

–         першу кваліфікаційну категорію – 3 чол.;

–         другу кваліфікаційну категорію – 18 чол.;

–         категорію «спеціаліст» – 17 чол.

1 педагог має педагогічне звання «викладач-методист», 3 педагога – «старший вчитель».

Серед 20 вчителів зі спорту мають звання: «Заслужений тренер України» – 8 осіб, «Майстер спорту», «Майстер спорту міжнародного класу»  – 5 осіб, «Заслужений майстер спорту» – 1, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – 2 особи.

Забезпечення харчуванням У закладі організовано чотириразове вітамінізоване харчування. 100% учнів  навчального закладу охоплені безкоштовний харчуванням.
Творчий потенціал Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Створення оптимальних умов для навчання, виховання та тренування учнів-вихованців спортивного ліцею-інтернату на національно-патріотичних засадах».
Гурткова робота Заклад являється спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю. Навчально-спортивною  роботою охоплено 100 % учнів навчального закладу.
Матеріально-технічне забезпечення Будівля ліцею-інтернату зведена у 1993 році, розташована за адресою:

Немишлянський район, проспект Московський 246-а, м. Харків 61099.

До послуг учнів 5 навчальних класів, їдальня, бібліотека.

Навчально-тренувальний процес з учнями ліцею-інтернату проводиться на спортивних базах на підставі укладених спільних угод між ХРЛІСП та КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради та  КЗ МКДЮСШ № 7.  Так, для учнів відділення легкої  атлетики навчально-тренувальний процес в осінньо-зимовий період відбувається в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради, у весняно-літній період – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ». Для учнів відділення боксу – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ» та в приміщенні СК «Гонг». Тренування зі стрибків на батуті та греко-римської боротьби – в спеціально обладнаних спортивних залах КЗ МКДЮСШ № 7. Для учнів додаткового контингенту     (п’ятиборство) – на базі легкоатлетичного манежу стадіону КЗ КДЮСШ  «ХТЗ» та басейну «ГАРТ». Бази розташовані поблизу будівлі ліцею-інтернату та забезпечені  необхідним інвентарем та обладнанням, які відповідають нормативним вимогам та задовольняють, як в якісному, так і в кількісному складі навчально-тренувальний процес. Навчально-спортивні заняття проводяться на безорендній основі.

Ліцей-інтернат має учбово-спортивну базу «Лиман», яка розташована у с. Лиман Зміївського району. Земельна ділянка (9,128 га.) надана на праві постійного користування, відповідно до Земельного кодексу України. На сьогодні триває процедура з оформлення технічної документації із землеустрою.

Приміщення, в яких розташований заклад, надані у користування на умовах оренди. Технічно-економічні показники: площа для помешкання – 1224,46 кв.м.; корисна площа – 1513,46 кв.м.; загальна площа – 2005,1 кв.м.; поверхи -3.

Стан будівлі та приміщень відповідає державним санітарним правилам і нормам, в наявності технічний паспорт будівлі.

Досягнення вихованців У 2020/2021 навчальному році учениця 9 класу Семашко Валерія отримала диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських та учнівських робіт з журналістики «СТІНА: проблеми соціуму»

Спортивні досягнення:

Більшість учнів ліцею-інтернату беруть участь у змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів зі стрибків на батуті, легкої атлетики, греко-римської боротьби та боксу. Багато з них посідають призові місця та входять до десятки найкращих спортсменів України.

Кращими спортсменами ліцею-інтернату за підсумками 2020/2021 навчального року стали:

На відділенні легкої атлетики Зміївський Богдан – КМС, срібний призер чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, переможець чемпіонатів України зі стрибків у висоту; Овчаренко Кірілл – срібний призер чемпіонату України з 8-борства з легкої атлетики; Вакуленко Варвара – срібна призерка Чемпіонату України з чотириборства з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату України з естафетному бігу з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики; Ружинський Артем – переможець чемпіонату України з легкої атлетики зі стрибків у довжину; Шаркова Діана – призерка чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства; Полстянкіна Софія –  ІІ місце у чемпіонаті України з естафетному бігу з легкої атлетики;

На відділенні греко-римської боротьби  Хохлачов Микита – КМС, чемпіон Турніру пам’яті А. Колчинського з боротьби греко-римської; Хохлачов Данило – чемпіон Турніру пам’яті А. Колчинського з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату України серед кадетів; Грибельник Антон – бронзовий призер чемпіонату України серед кадетів.

На відділенні боксу: Фонотова Марія – КМС, бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу (Болгарія); Мещерякова Валерія – КМС, чемпіонка чемпіонату України серед жінок молоді та юніорок, бронзова призерка Кубку України з боксу; Манько Олександра – бронзова призерка чемпіонату України серед жінок молоді та юніорок, срібна призерка Кубку України з боксу; Фонотова Марія чемпіонка чемпіонату України серед жінок молоді та юніорок; Дудкіна Лариса – бронзова призерка Кубку України з боксу; Равоян Ренат – срібний призер чемпіонату України серед юніорів з боксу; Білоцерківський  Арсен – срібний призер чемпіонату України серед юніорів з боксу.

На відділенні стрибків на батуті: Переверзєва Поліна – МС, переможниця Кубку України у синхронних стрибках на батуті,  срібна призерка чемпіонату України у командних стрибках на батуті, Колмогоров Ілля – чемпіон Кубку України у синхронних стрибках на батуті, чемпіон України у командних стрибках на батуті, Гадяцька Владислава – МС, призерка  чемпіонату  України в командних стрибках на батуті, Пилипенко Микола – МС, переможець Кубку України у синхронних стрибках на батуті, чемпіон України у командних стрибках на батуті;  Спасьонова Вероніка – МС, призерка чемпіонату України у командних стрибках на батуті.

За рішенням Міністерства молоді та спорту України та Федерацій України з видів спорту до національних збірних команд України включені вихованці ХРЛІСП:

легка атлетика:                       Зміївський Богдан (основний)

греко-римська боротьба:     Хохлачов Микита (кандидат)

                                                      Нугманов Данило (кандидат)

стрибки на батуті:                   Гадяцька Владислава (резерв).

бокс:                                            Мещерякова Валерія (резерв).

                                                      Фонотова Марія (резерв).

                                                      Манько Олександра (резерв).