ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

2014_10_09_134924

 

Інформація про Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю 

у 2018-2019 н.р.

Рік заснування Заклад засновано Кабінетом Міністрів України, постанова від 16.03.1993р. №190 “Про створення Державного експериментального навчально-спортивного центру України з легкої атлетики в м. Харкові”.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010р. №1082 Державний  експериментальний навчально-спортивний центр України з легкої атлетики в м. Харкові реорганізований у Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю  (наказ по ліцею-інтернату від 30.12.2010 №187).
В.о. директора навчального закладу Вишня Ігор Миколайович, заслужений тренер України, відмінник освіти України, вчитель зі спорту, спеціаліст другої категорії. На посаді в.о. директора працює з 2013 року. Педагогічний стаж роботи 40 років.
Контингент учнів (вихованців) У 2018/2019 навчальному році у ліцеї-інтернаті навчається 97 учнів, з них:

учнів 8-9-х класів – 46 чол.,

учнів 10-11 класів – 51 чол.

У ліцеї-інтернаті навчаються учні з м. Харкова – 30 чол., з районів і міст обласного підпорядкування Харківської області – 46 чол. (найбільше зі Зміївського, Ізюмського, Золочівського, Куп’янського, Богодухівського районів), з інших областей України – 19 чол. (Кіровоградська, Донецька, Вінницька, Сумська, Луганська, Запорізька, Полтавська, Дніпропетровська).

Випускників 9 класу – 25 чол.Випускників 11 класу – 24 чол., з них: претендентів на нагородження золотою медаллю – 0.

Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Колектив ліцею-інтернату нараховує 34 педагога, з яких 32 чол. мають вищу педагогічну освіту, 2 чол. – базову вищу освіту. Серед них:

–         вищу кваліфікаційну категорію мають 10 чол.;

–         першу кваліфікаційну категорію – 2 чол.;

–         другу кваліфікаційну категорію – 13 чол.;

–         категорію «спеціаліст» – 9 чол.

2 педагоги мають педагогічні звання «викладач-методист».

Серед 20 вчителів зі спорту мають звання: заслужений тренер України – 8 вчителів, майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу  – 5 вчителів, заслужений майстер спорту –  2 вчителя.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечені усі учні ліцею-інтернату
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення оптимальних умов для навчання, виховання та тренування учнів-вихованців спортивного ліцею-інтернату на національно-патріотичних засадах».
Гурткова робота Ліцей-інтернат є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю. 100 % учнів охоплено позашкільною роботою.
Матеріально-технічне забезпечення Будівля ліцею-інтернату збудована у 1993 році, розташована за адресою:

Немишлянський район, проспект Московський 246-а, м. Харків 61099.

Для послуг учнів 5 навчальних класів, їдальня, бібліотека.

Навчально-тренувальний процес з учнями ліцею-інтернату проводиться на спортивних базах на підставі укладених спільних угод між ХРЛІСП та КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради та  КЗ МКДЮСШ № 7.  Так, для учнів відділення легкої  атлетики навчально-тренувальний процес в осінньо-зимовий період відбувається в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради, у весняно-літній період – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ». Для учнів відділення боксу – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ» та в приміщенні СК «Гонг». Тренування зі стрибків на батуті та греко-римської боротьби – в спеціально обладнаних спортивних залах КЗ МКДЮСШ № 7. Для учнів додаткового контингенту     (п’ятиборство) – на базі легкоатлетичного манежу стадіону КЗ КДЮСШ  «ХТЗ» та басейну «ГАРТ». Бази розташовані поблизу будівлі ліцею-інтернату та забезпечені  необхідним інвентарем та обладнанням, які відповідають нормативним вимогам та задовольняють, як в якісному так і в кількісному складі навчально-тренувальний процес. Навчально-спортивні заняття проводяться на безорендній основі.

  Ліцей-інтернат має учбово-спортивну базу «Лиман», яка розташована у с. Лиман Зміївського району. Земельна ділянка (9,128 га.) надана на праві постійного користування, відповідно до Земельного кодексу України. На сьогодні триває процедура по оформленню технічної документації із землеустрою.

  Приміщення, в яких розташований заклад, надані у користування на умовах оренди. Технічно-економічні показники: площа для помешкання – 1224,46 кв.м.; корисна площа – 1513,46 кв.м.; загальна площа – 2005,1 кв.м.; – поверхи – 3.

Стан будівлі та приміщень відповідає державним санітарним правилам і нормам, в наявності технічний паспорт будівлі.

Досягнення вихованців Учні ліцею-інтернату успішно виступають як на Всеукраїнських, так і на Міжнародних змаганнях.  В минулому навчальному році Подгородецька Єва – КМС, встановила новий рекорд України в бігу на 60м, семиразова переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів в бігу на 100м, 200м, стрибках в довжину та естафетному бігу, Подгородецька Єва І місце в бігу на 60 м. та ІІ місце у змішаній естафеті на Міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики  Туреччина-Україна–Білорусь-Франція у Стамбулі; Панаріна Ірина – ІІ місце в бігу на 60м с/б на Міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики Туреччина-Україна–Білорусь-Франція у Стамбулі; Переможцями та призерами чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів у 2017-2018 навчальному році стали: Волошина Аліна, Степанець Ілля (довжина), Бутенко Ірина, Подгородецька Єва (60м), Клочко Ілля (висота), Лебідь Еліза (60м с/б), Панаріна Ірина (60м с/б), Руденко Іванна (800м), Черкова Анна (потрійний), Світличний Андрій (довжина).До фінальної частини входили: Солуянова Ілона (7-борство), Тимофєєва Анастасія (7-борство), Черкова Анна (довжина, потрійний), Степанець Ілля (довжина), Махиня Ростислав (1500м), Бутенко Ірина (200м), Купчік Ганна (довжина).

Учні відділення греко-римської боротьби на чемпіонатах України неодноразово ставали переможцями та призерами у відповідних вагових категоріях: ІІ місце Прицепов Олександр та ІІІ місце Ухатюк Микита на міжнародному турнірі з боротьби греко-римської у Білорусії. Асгарі Аріф – призер чемпіонатів України та учасник чемпіонату Європи м. Белград (Сербія), Денисенко Станіслав, Рябов Артем, Конєв Руслан, Заїдзе Марад, Вишнивецький Михайло, Борисов Олег, Борисов Ілля. На Міжнародному турнірі в Ірані Михайло Вишнивецький виборов ІІ місце.

Учні відділення боксу: у відповідних вагових категоріях Іванісова Олена неодноразово посідала призові місця на чемпіонатах України з боксу та виборола право прийняти участь на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок у  2018р. в Італії; Також входили в трійку найкращих  з боксу Бурлаку Даниїла, Коритник Карина та Сумін Олександр.

Учні відділення стрибків на батуті 11 класу Іванський Микита – МС, переможець та призер чемпіонатів України зі стрибків на батуті, учасник чемпіонату Європи. Ніканорова Марія – МС, переможниця та призерка чемпіонатів України зі стрибків на батуті; Ніканорова Марія – МС, Мєщерякова Валерія – МС, Кулешова Катерина, Рожко Дмитро, Алімов Григорій, Косенко Антон – виконав норматив МС, Ткаченко Софія – виконала норматив КМС.

Учениці відділення додаткового контингенту: Головіна Валентина, Греса Валерія, Плечищева Вікторія, Линьова Альона – фіналістки Чемпіонату України з футболу (перша ліга) серед дівчат WU-14 сезону 2018 року