ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

2014_10_09_134924

Інформація про Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю 

у 2020-2021 н.р.

Рік заснування Заклад засновано Кабінетом Міністрів України, постанова від 16.03.1993р. №190 “Про створення Державного експериментального навчально-спортивного центру України з легкої атлетики в м. Харкові”.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010р. №1082 Державний  експериментальний навчально-спортивний центр України з легкої атлетики в м. Харкові реорганізований у Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю  (наказ по ліцею-інтернату від 30.12.2010 №187).

В.о. директора навчального закладу Вишня Ігор Миколайович, «Заслужений тренер України», «Відмінник освіти України», вчитель зі спорту, спеціаліст другої категорії. На посаді в.о. директора працює з 2013 року. Педагогічний стаж роботи 42 рік.
Контингент учнів (вихованців) У 2020/2021 навчальному році у ліцеї-інтернаті навчається 100 учнів, з них:

учнів 8-9-х класів – 49 чол.,

учнів 10-11 класів – 51 чол.

У ліцеї-інтернаті навчаються учні з м. Харкова – 40 чол., з районів і міст обласного підпорядкування Харківської області – 44 чол. (найбільше зі Зміївського, Ізюмського, Золочівського, Куп’янського, Балаклійського районів), з інших областей України – 26 чол. (Донецька, Сумська, Луганська, Запорізька, Полтавська, Дніпропетровська).

Випускників 9 класу – 25 чол. Випускників 11 класу – 25 чол., з них претендентів на нагородження золотою медаллю – 0.

Мова навчання Українська
Педагогічний колектив Колектив ліцею-інтернату нараховує 41 педагога, з яких 40 чол. мають вищу педагогічну освіту, 2 чол. – базову вищу освіту. Серед них:

·                    вищу кваліфікаційну категорію мають 11 чол.;

·                    першу кваліфікаційну категорію – 3 чол.;

·                    другу кваліфікаційну категорію – 15 чол.;

·                    категорію «спеціаліст» – 12 чол.

1 педагог має педагогічне звання «викладач-методист», 3 педагога – «старший вчитель».

Серед 20 вчителів зі спорту мають звання: «Заслужений тренер України» – 8 осіб, «Майстер спорту», «Майстер спорту міжнародного класу»  – 5 осіб, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – 2 особи.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечені усі учні ліцею-інтернату
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення оптимальних умов для навчання, виховання та тренування учнів-вихованців спортивного ліцею-інтернату на національно-патріотичних засадах».
Гурткова робота Ліцей-інтернат є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю. 100 % учнів охоплено позашкільною роботою.
Матеріально-технічне забезпечення Будівля ліцею-інтернату зведена у 1993 році, розташована за адресою:

Немишлянський район, проспект Московський 246-а, м. Харків 61099.

До послуг учнів 5 навчальних класів, їдальня, бібліотека.

Навчально-тренувальний процес з учнями ліцею-інтернату проводиться на спортивних базах на підставі укладених спільних угод між ХРЛІСП та КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради та  КЗ МКДЮСШ № 7.  Так, для учнів відділення легкої  атлетики навчально-тренувальний процес в осінньо-зимовий період відбувається в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради, у весняно-літній період – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ». Для учнів відділення боксу – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ» та в приміщенні СК «Гонг». Тренування зі стрибків на батуті та греко-римської боротьби – в спеціально обладнаних спортивних залах КЗ МКДЮСШ № 7. Для учнів додаткового контингенту     (п’ятиборство) – на базі легкоатлетичного манежу стадіону КЗ КДЮСШ  «ХТЗ» та басейну «ГАРТ». Бази розташовані поблизу будівлі ліцею-інтернату та забезпечені  необхідним інвентарем та обладнанням, які відповідають нормативним вимогам та задовольняють, як в якісному, так і в кількісному складі навчально-тренувальний процес. Навчально-спортивні заняття проводяться на безорендній основі.

Ліцей-інтернат має учбово-спортивну базу «Лиман», яка розташована у с. Лиман Зміївського району. Земельна ділянка (9,128 га.) надана на праві постійного користування, відповідно до Земельного кодексу України. На сьогодні триває процедура з оформлення технічної документації із землеустрою.

Приміщення, в яких розташований заклад, надані у користування на умовах оренди. Технічно-економічні показники: площа для помешкання – 1224,46 кв. м.; корисна площа – 1513,46 кв. м.; загальна площа – 2005,1 кв. м.; поверхи – 3.

Стан будівлі та приміщень відповідає державним санітарним правилам і нормам, в наявності технічний паспорт будівлі.

Досягнення вихованців Щороку учні закладу беруть участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування. У 2019/2020 навчальному році в олімпіадах взяли участь 3 учня ліцею-інтернату. Відповідно до протоколів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад серед закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування з української мови та літератури переможцем стала Спасьонова Вероніка, учениця 10 класу.

Більшість учнів ліцею-інтернату беруть участь у змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів зі стрибків на батуті, легкої атлетики, греко-римської боротьби та боксу. Багато з них посідають призові місця та входять до десятки найкращих спортсменів України.

Кращими спортсменами ліцею-інтернату за підсумками 2019/2020 навчального року стали:

На відділенні легкої атлетики Зміївський Богдан – КМС, переможець ЧУ з легкоатлетичного двоєборства та призер чемпіонату України зі стрибків у висоту; Семашко Валерія – І розряд, переможниця ЧУ з легкоатлетичного двоєборства; багаторазова призерка ЧУ серед юнаків з бігу на 100 і 400 м з/б.

На відділенні греко-римської боротьби Борисов Олег – МС, призер ЧУ з боротьби греко-римської серед юнаків; Хохлачов Микита – КМС, призер ЧУ з боротьби греко-римської серед молодших юнаків; Хохлачов Данило – фіналіст ЧУ з боротьби греко-римської серед молодших юнаків.

На відділенні боксу Горбатенко Микита – МС, чемпіон України з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи (Румунія) з боксу серед юніорів та юніорок. За високі досягнення у спорті і навчанні учня нашого ліцею Горбатенка Микиту було відзначено стипендією Президента України.

На відділенні стрибків на батуті Рожко Дмитро – МС, чемпіон України в стрибках на батуті.

Переможцями та призерами чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів протягом 2019/2020 навчального року ставали: учениця  8 класу – Полстянкіна Софія (естафета 100+200+300+400 м, вихід в фінал); учениця  10 класу – Артеменко Ліда (штовхання ядра, вихід в фінал); учні 11 класу – Осман Емілія (біг на 3000 м, естафета 4*1 км, крос 2 км); Теменко Валерія (60 і 100 м з/б), Тур Анна (100 м, естафета 4*200 м, естафета 100+200+300+400 м), Світличний Андрій (багатоборство).

Призерами та фіналістами чемпіонатів України з греко-римської боротьби у відповідних вагових категоріях протягом 2019/2020 навчального року ставали учні 10 класу – Хохлачов Данило і Хохлачов Микита.

Учні відділення боксу Михайлюк Емілія і Манько Олександра (9 клас) – срібні призерки чемпіонату Європи з боксу серед школярів (Грузія); Фонотова Марія (9 клас) – двократна чемпіонка України з боксу серед дівчат, бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед школярів (Грузія);

Учні відділення стрибків на батуті Пилипенко Микола, Спасьонова Вероніка, Ткаченко Софія (10 клас), Гадяцька Владислава (9 клас) посідали призові місця на чемпіонатах України та входили у вісімку кращих.

Головіна Валентина (жіночий футбол, 10 клас) – член юнацької жіночої збірної команди України WU-17. Учні 11 класу Разгонов Данило та Вороніна Тетяна – сучасні п’ятиборці, виконали норматив КМС, фіналісти ЧУ з плавання серед молоді та юніорів.

Адреса Україна, 61099, м. Харків, пр. Московський, 246-А
Телефон (0572) 94-17-50
Е-mail

 hrlisp@internatkh.org.ua

Веб-сайт

 https://hrlisp.org.ua