ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!!!

2014_10_09_134924

Інформація про Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю 

у 2022-2023 н.р.

Рік заснування Заклад засновано Кабінетом Міністрів України, постанова від 16.03.1993 р. №190 “Про створення Державного експериментального навчально-спортивного центру України з легкої атлетики в м. Харкові”.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.12.2010 р. №1082 Державний  експериментальний навчально-спортивний центр України з легкої атлетики в м. Харкові реорганізований у Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю (наказ по ліцею-інтернату від 30.12.2010 №187

Адреса та контактні данні Немишлянський район, проспект Героїв Харкова 246-а, м. Харків 61099

E-mail:           hrlisp@internatkh.org.ua

Веб – сайт:    http://hrlisp.org.ua

Телефон:       (057) 94-17-50

Директор навчального закладу Виконувачем обов’язків директора навчального закладу є Галашко Микола Іванович, доцент, МС України з армспорту, МС СРСР з гирьового спорту, ЗТУ, суддя міжнародної категорії.
Контингент учнів (вихованців) У 2022/2023 навчальному році у ліцеї-інтернаті навчається 77 учнів, з них:

учнів 8-9-х класів – 30 чол.,

учнів 10-11 класів – 47 чол.

У ліцеї-інтернаті навчаються учні з м. Харкова – 21 чол., з районів і міст обласного підпорядкування Харківської області –  49 чол. (найбільше зі Зміївського, Ізюмського, Золочівського, Куп’янського, Балаклійського районів), з інших областей України – 8 чол. (Донецька, Сумська, Луганська, Запорізька, Полтавська, Київська, Херсонська, Дніпропетровська).

Випускників 9 класу – 25 чол. Випускників 11 класу – 24 чол., з них претендентів на нагородження золотою медаллю -0.

Мова навчання Українська
Профільне навчання Для учнів 10 – 11-х класів здійснюється профільне навчання за спортивним напрямом, профіль – спорт.
Педагогічний колектив Колектив ліцею-інтернату нараховує  педагога, з яких 48 чол. мають вищу педагогічну освіту, 2 чол. – базову вищу освіту. Серед них:

–         вищу кваліфікаційну категорію мають 10 чол.;

–         першу кваліфікаційну категорію – 3 чол.;

–         другу кваліфікаційну категорію – 18 чол.;

–         категорію «спеціаліст» – 17 чол.

1 педагог має педагогічне звання «викладач-методист», 3 педагога – «старший вчитель».

Серед 25 вчителів зі спорту мають звання: «Заслужений тренер України» – 8 осіб, «Майстер спорту», «Майстер спорту міжнародного класу»  – 5 осіб, «Заслужений майстер спорту» – 1, «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – 2 особи.

Забезпечення харчуванням У закладі організовано чотириразове вітамінізоване харчування. 100% учнів  навчального закладу охоплені безкоштовний харчуванням.
Творчий потенціал Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Створення оптимальних умов для навчання, виховання та тренування учнів-вихованців спортивного ліцею-інтернату на національно-патріотичних засадах».
Гурткова робота Заклад являється спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю. Навчально-спортивною  роботою охоплено 100 % учнів навчального закладу.
Матеріально-технічне забезпечення Будівля ліцею-інтернату зведена у 1993 році, розташована за адресою:

Немишлянський район, проспект Героїв Харкова 246-а, м. Харків 61099.

До послуг учнів 5 навчальних класів, їдальня, бібліотека.

Навчально-тренувальний процес з учнями ліцею-інтернату проводиться на спортивних базах на підставі укладених спільних угод між ХРЛІСП та КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради та  КЗ МКДЮСШ № 7.  Так, для учнів відділення легкої  атлетики навчально-тренувальний процес в осінньо-зимовий період відбувається в легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» Харківської обласної ради, у весняно-літній період – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ». Для учнів відділення боксу – на стадіоні КЗ КДЮСШ «ХТЗ» та в приміщенні СК «Гонг». Тренування зі стрибків на батуті та греко-римської боротьби – в спеціально обладнаних спортивних залах КЗ МКДЮСШ № 7. Для учнів додаткового контингенту     (п’ятиборство) – на базі легкоатлетичного манежу стадіону КЗ КДЮСШ  «ХТЗ» та басейну «ГАРТ». Бази розташовані поблизу будівлі ліцею-інтернату та забезпечені  необхідним інвентарем та обладнанням, які відповідають нормативним вимогам та задовольняють, як в якісному, так і в кількісному складі навчально-тренувальний процес. Навчально-спортивні заняття проводяться на безорендній основі.

Ліцей-інтернат має учбово-спортивну базу «Лиман», яка розташована у с. Лиман Зміївського району. Земельна ділянка (9,128 га.) надана на праві постійного користування, відповідно до Земельного кодексу України. На сьогодні триває процедура з оформлення технічної документації із землеустрою.

Приміщення, в яких розташований заклад, надані у користування на умовах оренди. Технічно-економічні показники: площа для помешкання – 1224,46 кв.м.; корисна площа – 1513,46 кв.м.; загальна площа – 2005,1 кв.м.; поверхи -3.

Стан будівлі та приміщень відповідає державним санітарним правилам і нормам, в наявності технічний паспорт будівлі.

Досягнення вихованців Протягом 2021 року, майже 60% учнів ХРЛІСП приймали участь у змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів зі стрибків на батуті, легкої атлетики, греко-римської боротьби, боксу, що відображено в додатку до описового звіту: «Участь учнів Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю у Всеукраїнських та Міжнародних  змаганнях».

Вчителі зі спорту ХРЛІСП у 2021 році продовжували здійснювати відбір обдарованих в спортивному відношенні дітей. Ними були переглянуті молоді перспективні спортсмени з різних регіонів України – кандидати на зарахування до ліцею. Постійну увагу вчителі зі спорту приділяють підвищенню спортивної майстерності вихованців та створенням сприятливих умов для повноцінного забезпечення підготовки шляхом індивідуального підходу до кожного учня.

На протязі 2021 року вихованці ХРЛІСП під час виступів на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях посідали призові місця та входили до фіналу кращих спортсменів з легкої атлетики, боксу, греко-римської боротьби та стрибків на батуті:

ІІ місце – МЕЩЕРЯКОВА Валерія, МС – Чемпіонат Європи з боксу серед жінок, молоді та юніорок (Тбілісі);

ІІІ місце – ФОНОТОВА Марія, МС – Чемпіонат Європи з боксу серед жінок, молоді та юніорок (Тбілісі);

ІІ місце – ЗМІЇВСЬКИЙ Богдан, МС – Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед ДЮСШ та СДЮСШОР 2006 р.н. та молодше (Софія, Болгарія);

4 місце –  ЗМІЇВСЬКИЙ Богдан, МС – Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, Туреччина);

На відділення легкої атлетики ЗМІЇВСЬКИЙ Богдан неодноразово посідав І місце  на чемпіонатах України з легкої атлетики у стрибках у висоту та виконав норматив Майстра спорту України з результатом 2,15 м; І – місце посів РУЖИНСЬКИЙ Артем на чемпіонаті України  у стрибках у довжину; І – ІІІ місця на чемпіонатах України посідала ОСМАН Емілія в дисциплінах  3000м. з/п, 3000м, 2000 м з/п; І місце у потрійному стрибку та стрибках у довжину посідала ВАКУЛЕНКО Варвара на чемпіонатах України з легкої атлетики; Призові місця на чемпіонатах України також посідали СЕМАШКО Валерія 400 м з/б, 60 м з/б, 100м з/б, ПОЛСТЯНКІНА Софія з естафетного бігу, 60 м з/б, ВАКУЛЕНКО Варвара у потрійному стрибку та стрибках у довжину; до фіналу входили СЕМАШКО Валерія 100 м з/б, 60 м з/б, 100м з/б,  КУЧЕРЯВЧЕНКО Іван 8-борство, РУЖИНСЬКИЙ АРТЕМ у потрійному стрибку, ШАРКОВА Діана у потрійному стрибку та стрибках у довжину, ГРАДІЛЬ Артем 60 м з/б;

На відділенні боксу ФОНОТОВА Марія посіла І місце на чемпіонаті України з боксу серед жінок, молоді та юніорок у відповідній ваговій категорії; МЕЩЕРЯКОВА Валерія І місце  з боксу серед жінок, молоді та юніорок, РАВОЯН Ренат ІІ місце у чемпіонаті України  серед юніорів, МАНЬКО Олександра  ІІІ місце чемпіонату України з боксу, до фіналу чемпіонатів України з боксу входили ДУДКІНА Лариса, САРГСЯН Денис, АРТЮХ Дмитро, КРАВЧЕНКО Марк, ГЛУЩЕНКО Єгор у відповідних вагових категоріях;

На відділенні греко-римської боротьби І місце на чемпіонаті України з боротьби греко-римської посів ХОХЛАЧОВ Микита у відповідній ваговій категорії, ІІІ місця посідали ХОХЛАЧОВ Данило, ХОХЛАЧОВ Микита та БОРОЛІС Георгій, до фіналів чемпіонатів України з боротьби греко-римської  входили ГРИБЕЛЬНИК Антон та НУГМАНОВ Данило у відповідних вагових категоріях;

На відділенні стрибків на батуті кращими учнями  стали САНДОМИРСЬКИЙ Давид І місця чемпіонатів України з індивідуальних та синхронних стрибків, І місце ПЕРЕВЕРЗЄВА Поліна у синхронному стрибку чемпіонату України зі стрибків на батуті, ІІІ місця посідали ГАДЯЦЬКА Владислава у синхронних стрибках, до фіналу чемпіонатів України зі стрибків на батуті входили ПИЛИПЕНКО Микола – індивідуальні стрибки, ГАДЯЦЬКА Владислава – командні стрибки

         

          До складу збірної команди України (резерв):

                    1 Фонотова Марія – бокс;

2 Мещерякова Валерія – бокс;

3 Пилипенко Микола – стрибки на батуті;

4 Спасьонова Вероніка – стрибки на батуті;

5 Хохлачов Микита – відділення грек-римської боротьби.