Європейський юнацький Олімпійський фестиваль

З 26 по 31 липня столиця Грузії приймала Європейський юнацький Олімпійський фестиваль. Двоє учнів 11 класу ХРЛІСП Лукашенко Маргарита та Овчаренко Олексій на Всеукраїнських змаганнях виконали норматив для потрапляння в Тбілісі у складі збірної команди України з легкої атлетики.

1

2

Маргарита Лукашенко пройшла кваліфікацію у штовханні ядра з четвертим результатом. У другій спробі фінальної частини змагань вона штовхнула ядро на 16 м 30 см. Ця спроба стала кращою для Маргарити в сезоні та була достатньою, щоб вибороти золото фестивалю.

3

4

Олексій Овчаренко також показав особистий рекорд, пробігши 110 м з бар’єрами за 15,21 с. Але цього часу не вистачило, щоб потрапити до фінального забігу. У підсумку Олексі й залишився дев’ятим.

По приїзді до Харкова учасників фестивалю зустрічали заступник директора Департаменту – начальник управління у справах фізичної культури і спорту Харківської обласної державної адміністрації Христоєв С.В., директор ХРЛІСП Вишня І.М. та провідний тренер збірної команди Харківської області Насонкін В.А.

5

6