Відвідування виставки “Неоголошена війна – солдатські фотографії”


12 квітня учням ХРЛІСП видалася можливість відвідати незвичайну фотовиставку 《Неоголошена війна – солдатські фотографії》.

Виставка проходить на території готелю «Експрес» біля Південного посту /Волонтерського пункту, де можна побачити бійців, що прямують на фронт або додому.

Автор проекту – харківський журналіст Юрій Ворошилов, який за допомогою експозиції зміг передати почуття, досвід бійців АТО. Його розповідь настільки зворушлива, що кожний, хто слухав історії з фронту, перейнявся складним життям бійців, проблемою досягнення миру. Крім того, вдалося поспілкуватися з бійцем АТО, який був проїздом у Харкові і розповів про своє життя на війні і після неї. Дізнались, що хлопець пішов воювати добровольцем, отримав поранення, після чого досі лікується (переніс 54 операції). Під час екскурсії змогли поспілкуватися з професором медицини та дізналися багато цікавого.

Тема виставки складна і сумна, але подібні екскурсії надихають на добрі вчинки, виховують сумлінного громадянина у кожному з вихованців і, безперечно, ця поїздка залишить слід в кожному серці.