Тиждень протидії булінгу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках тематичних уроків «Я маю право» в закладах загальної середньої освіти Харківської області і в нашому ліцеї в тому числі  10-14 вересня 2018 року пройшов тиждень  протидії булінгу.    

13 вересня учні ХРЛІСП взяли участь у заході “Ми проти булінгу”, де дізналися про різновиди цькування, його вплив на інтелект і здоров’я. Хлопці та дівчата намалювали плакати, в яких відобразили почуття дітей, які піддаються цькуванню.

 Цькуваннябулінг (англ. bully — залякувати, цькувати, задирати) — це зарозуміла, образлива поведінка, пов’язана з дисбалансом влади, авторитету або сили. Булінг проявляється в багатьох формах: є вербальна, фізична, соціальна форми булінгу, а також кіберзалякування.

Учні почули рекомендації щодо запобігання насильству у ліцеї та за його межами. Вихователі поділилися порадами щодо підвищення впевненості у собі, роз’яснили, що ображати інших чи не прийти на допомогу, коли ти бачиш, що при тобі ображають когось з твоїх знайомих – це поведінка, яка характеризує людину, як боягуза. У разі, якщо учень потребує допомоги, треба звернутися до дорослої людини: вчителя, вихователя, тренера, батьків