Бокс

У 1999 році на базі УОР ДЕНСЦ у зв’язку з клопотанням управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Харківської обласної адміністрації, наказом Держкомспорту України від 21.04.99р. за № 110/820 було створено відділення боксу в кількості 15 чоловік.

В різні роки тренувальний процес на відділенні боксу здійснювали: Даніленко В.О., Голубов С.Є., Шкарупа Р.О., Коваль В.І., Гресь В.М., Батулін В.О., Близнюк В.О., Даніленко Б.В. Тренування спортсменів проходять в залі боксу КЗ КДЮСШ „ХТЗ”.

Кращими спортсменами-випускниками відділення боксу є переможниця та призерка Чемпіонату Європи, призерка Чемпіонату Світу з боксу серед жінок,  капітан національної жіночої збірної з боксу заслужений майстер спорту Дурнєва Лілія, призер Кубку Європи з боксу майстер спорту міжнародного класу Шкарубо Денис, учасниця Чемпіонату Світу з боксу серед юніорок Чередніченко Марія (5 місце) та бронзова призерка Чемпіонату Європи з боксу серед юніорок Харитонюк Олександра.

За роки існування відділення боксу була підготовлена та випущена низка майстрів спорту України з боксу: Безуглов Є., Лук’янчук А., Мазур О., Дєнисов В., Коломойцев К., Подольський С., Чередніченко О., Купрейчик О., учасників Європейських першостей з боксу, переможців та призерів Чемпіонатів, Кубків України, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з боксу різних вікових категорій: Пономарьов М., Устименко Є., Мельников В., Сенько В., Шаблій М., Баснукаєв Ш., Додукалов Л., Сергеєва Д., Руль І., Таранов Д. 

Натепер на відділенні боксу навчаються: переможиці та призерки Чемпіонату України 2019 р. з боксу серед дівчат Фонотова Марія, Кудінова Олеся; багаторазовий чемпіон України з кікбоксінгу за версією W.P.K.A. серед школярів Должиков Ігор та багато інших талановитий спортсменів.