СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНЕ ШОУ “МІС ЛІЦЕЙ”

0vaIA3eZRT4

03.03.2016 у ліцеї пройшло спортивно-патріотичне шоу Міс Ліцей, з метою поглиблювати знання учнів з української культури; залучити учнів до пошукової роботи з українознавства та історії спорту; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності й розвивати їх.

Перший наш конкурс  «Еталон».  Учасниці повинні були розповісти про свій спортивний шлях, здобутки, цілі та розповісти про українську спортсменку,яка є еталоном не тільки сили та витривалості, але і краси та жіночності. А також у спортивному світі є свої традиції та забобони. Кожен спортсмен має свій талісман і наші конкурсантки розкриють деякі секрети спортивного миру.

uTS9BRY5rk0 (1)

HprVbpl7Z0Y

H6Coox3pt_4

У другому конкурсі дівчата показали і розказали про свою творчу діяльність, розкриють деякі таємниці власної творчої лабораторії. Учасниця від 8 класу Курченко Настя підготувала танок, у якому показала не тільки танцювальний хист але і почуття гумору.

pmFbmyMMZm0

Учасниця 9 класу Мєщерякова Валерія – дворазова чемпіонка України з акробатики, шестиразова чемпіонка України з чарлідингу продемонструвала художній номер з елементами художньої гімнастики та акробатики.

mR7bxWTB7Eo

Представниця 10 класу проявила високе почуття гумору та підготувала гумористичну сценку про жіночу дружбу.

CSAkJBHKMNs

Учениця 11 класу Лукашенко Маргарита – успішна спортсменка, показала номер на спортивну тематику та продекламувала вірш про легку атлетику, яка написала сама.

Україна славетна силою духу та єдністю. Багато перемог вважаються здобутими всупереч усім перепонам та завдяки великій підтримці українським народом своїх героїв. Велике  значення для України було Євро – 2012. Гарні дівчата завжди відігравали важливу роль у історії груп підтримок і дівчата підготували танцювальний номер, а після танцю продекламували Оду спорту та продовжили прислів’я на спортивну тематику.

UA53AkKK2Uk

Український спортсмен – завжди патріот.  У конкурсі художниць  наші учасниці повинні були намалювати один із символів України.

xMBXud9u8h8

CkmsMKTP_-s

lrER3hqbji4

EpcRZ2snB0M

 

У останньому конкурсі – дефіле,  наші учасниці постали перед нами у всій красі та виконали пісню «Моє ім’я – Україна».

4TnDZ2PmI1o

Журі оцінювало  змістовність виступу , манеру викладу, оригінальність за 5-ти бальною шкалою.

vk8iQXplJrs
p7ZQqKgqqIg

Перемогу здобула Мєщерякова Валерія

IMG_3952

Дівчата з організатором заходу вихователем Татаренковою В.А.