Лекція – “Статеве виховання підлітків”

?

Питання статевого виховання підлітків набувають в наш час особливого значення. Умови проживання та харчування, тиск середовища, стреси та негативні явища – все це змінює загальну картину дорослішання останні десятиріччя. Наші діти розвиваються швидше, ніж їхні бабусі та матусі.

Учні, що тренуються та проживають у ліцеї, в умовах гуртожитку, зіштовхуються з цим раніше, ніж їхні  друзі, які живуть вдома. Тож неабияке значення має   просвітницька робота у цьому напрямку.

Ліцей має давні та дружні стосунки з фахівцями 3-ї дитячої лікарні м. Харкова.  20 лютого 2018р. до нас вкотре завітала фахівець з планування сім’ї, врач-гінеколог вищої категорії Подбельцева Юлія Василівна. Лекція, що її прочитала врач, ознайомила присутніх учнів з особливостями  фізіологічних процесів, що протікають у організмі дівчинки під час статевого дозрівання, методами щеплення від небезпечних хвороб, що можуть передаватися  статевим шляхом, методами контрацепції.

?
?

Інформація була цікава не тільки дівчатам, але й хлопцям, які активно долучилися до обговорення деяких питань. Це дає надію, що вихованці ліцею матимуть високу культуру статевих відносин у майбутніх сім’ях.