КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СТРИБКІВ НА БАТУТІ

26-29 березня в м. Харків пройшов Командний Чемпіонату України зі стрибків на батуті, на якому тріумфували дівчата-спортсменки ХРЛІСП. Кулешова Катерина завершила змагання абсолютною чемпіонкою серед юніорок, виборовши золото в індивідуальних, синхронних срибках та командному заліку.

2015_04_01_1

Мєщерякова Валерія та Ніканорова Марія, які посіли четверте місце в синхронних стрибках, також входили до команди-переможниці. Юніори виступили дещо гірше. Красов Євген, посівши перше місце в індивідуальних стрибках у півфіналі з сумою балів нормативу “Майстер спорту України”, виконав невдалу фінальну спробу та завершив змагання лише сьомим. Проте в командному заліку він разом з Шаповаловим Вадимом вибороли бронзу. Серед дорослих до фіналу в індивідуальних вправах потрапив Бердар Ілля, у підсумку посівши сьоме місце. Лавриченко Родіон завершив змагання на стадії півфіналу.

2015_04_01_2

21-22 березня в м. Київ пройшли Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п’ятиборства серед юнаків (2000 р.н. та молодші) в приміщенні. ХРЛІСП на цих змаганнях представляв учень 9 класу Катасонов Ігор. Він змагався серед юнаків 15 років у двоборстві 60м + 60м з/б. Показавши третій час у бігу на 60м з бар’єрами та другий у бігу на 60м, Ігор у підсумку посів третє місце.