Досягнення випускників

Досягнення випускників!

Вітаємо Ярослава Фільчакова та Михайла Вишневецького (2023р)

Ярослав Фільчаков, випускник Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю, здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Світу з греко-римської боротьби, що проходить в Белграді (Сербія) 2023р. Ярослав успішно провів поєдинки та переміг суперників з Південної Кореї, Сербії, Молдови.
На цьому ж Чемпіонаті у престижній надважкій категорії, Михайло Вишневецький, також випускник ліцею, посів високе 7 місце. А головне – здобув ліцензію для виступу на Олімпійських іграх!

Упродовж 2022/2023 навчального року, майже 60% учнів ХРЛІСП брали участь у змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів зі стрибків на батуті, легкої атлетики, греко-римської боротьби, боксу, що відображено в додатку до описового звіту: «Участь учнів Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю у Всеукраїнських та Міжнародних  змаганнях».

Вихованці ХРЛІСП під час виступів на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях посідали призові місця та входили до фіналу кращих спортсменів з легкої атлетики, боксу, греко-римської боротьби та стрибків на батуті:

І місце Хаустов Олександр – КМС, Чемпіонат Світу з кікбоксінгу WKU (м. Брегенц, Австрія);

ІІІ місце Сандомирський Давид – МС, Чемпіонат Європи зі стрибків на батуті (м. Ріміні, Італія)

На відділенні легкої атлетики Кучерявченко Іван 5 місце з 7-борства чемпіонату України з легкої атлетики; Вакуленко Варвара  срібна призерка чемпіонату України в потрійному стрибку, та  з естафетного бігу; Шеховцов Владислав фіналіст зі стрибків на батуті та естафетного бігу

На відділенні греко-римської боротьби ІІ місце Шендрик Давид  Всеукраїнського турніру з боротьби греко-римської, Хохлачов Данило 5 місце чемпіонату України у відповідних вагових категоріях;

На відділенні стрибків на батуті кращими учнями  стали Сандомирський Давид – МС, ІІ місце чемпіонату України з індивідуальних вправ програми

До складу збірної команди України (резерв) увійшли:

Мещерякова Валерія – бокс;

Пилипенко Микола – стрибки на батуті;

Сандомирський Давид – стрибки на батуті;

Хаустов Олександр – бокс.

Підсумки Турніру Є. Трухіна 2022 ( Хохлачов М., Борисов І.)

25 січня 2022 року завершився XXVII міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті Євгена Трухіна!
115 молодих борців із 27 команд, що представляли 11 областей України, місто Київ, а також команди Вірменії, Білорусі, Литви, Молдови та Польщі боролися у Палаці спорту «ЗАС» за нагороди престижного турніру.