Чемпіонат Європи з боксу серед молоді 13.11-22.11.2020, Чорногорія.

З 13 по 22 листопада 2020 року у м. Будва, Чорногорія, пройшов молодіжний чемпіонат Європи з боксу, учасниками якого стали 175 спортсменів з 22 країн Старого Світу.

Вітаємо Микиту Горбатенка, який став чемпіоном Європи з боксу у ваговій категорії до 91 кг серед молоді.

Відомий український тренер Віктор Петриченко так прокоментував перемогу Микити: «Микита Горбатенко – це феномен! З вагою 83 кг стати кращим боксером Європи у 91 кг. Неймовірно!».

У вирішальному двобої наш боксер переміг представника Росії роздільним рішенням суддів і завоював золото Континентальної першості!

Загалом турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка здобула у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на чемпіонатах Європи. Українська команда здобула один з найкращих результатів у своїй історії.

Пишаємося та щіро вітаємо Микиту Горбатенко, зичимо подальших перемог!!!