8 травня – День пам’яті та примирення. 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Пройдуть роки, десятки років… Цього ніколи не забути

8 травня в День пам’яті та примирення наші ліцеїсти разом з директором та педагогами на Меморіалі Слави в Лісопарку віддали шану загиблим у Другій світовій війні та вклонилися подвигу воїнів, які боролися за те, щоб їх діти бачили ясне небо над головою та були вільні.

У нас одна на всіх війна і одна на всіх Перемога. Ми не маємо права забути, яку ціну заплачено за мир. Війна безжально обпалила нашу Україну. Як свідчать історичні дані, загинув кожний п’ятий українець. Не дай нам Бог забути історію. Ми, маємо бути єдиними і сильними. Давайте вірити, що наш шлях буде правильним, у цей час нам потрібно шукати дороги до порозуміння… Нехай буде мир на українській землі!

9 травня в День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні адміністрація ліцею поклала квіти до Національного меморіального комплексу  «Висота маршала І.С. Конєва» в Дергачівському районі. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Свята пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.