Стрибки на батуті

У 2008 році спільним наказом МОН України і Мінсім’ямолодьспорту від 05.08.2008р. за № 732/3229 була затверджена нова спеціалізація в УОР ДЕНСЦ та відкрито відділення стрибки на батуті у кількості 10 спортсменів.

З моменту заснування на відділенні працювали Шибут А.О., Андросюк О.Г., Багацька Н.О., Чернонос О.В. Навчально-тренувальні заняття проходять в залі для стрибків на батуті МК ДЮСШ-7 у тісній співпраці з тренерами МК ДЮСШ-7 Соломатіним С.Ф. та Соломатіною Г.М.

Учні-спортсмени відділення стрибки на батуті ХРЛІСП постійно поповнюють основний та резервний склади національної збірної України.

На відділенні навчалися: майстри спорту міжнародного класу Бєдєвкін Дмитро – призер літніх юнацьких та молодіжних Ігор, переможець Кубку Світу, Тарновська Анна – призер літніх юнацьких Ігор, переможниця літніх молодіжних Ігор, Чемпіонату Світу серед юнаків та Чемпіонату Європи серед юніорів, Ткачьова Аліна – переможниця Чемпіонату Європи серед юніорів, майстри спорту, призери літніх молодіжних Ігор Шелякіна Юлія та Яловенко Аліна, майстри спорту, багаторазові призери та переможці Чемпіонатів та Кубків України зі стрибків на батуті Великанов Олексій, Фурсова Катерина, Панасевич Микита, Собакар Дмитро, Лавриченко Родіон, Бердар Ілля, Лупальцов Олександр, Сильниченко Даниїл, Селюченко Дмитро, Ачкасова Юлія.

Натепер навчання на відділенні продовжують абсолютна чемпіонка України зі стрибків на батуті серед юніорів Кулешова Катерина, переможниці чемпіонату України в командному заліку Мєщєрякова Валерія, Ніканорова Марія, Полецька Дар’я, призери чемпіонату України в командному заліку Красов Євген, Шаповалов Вадим.